Hakkımızda

Akakçe olarak, 3 Kasım 2000 tarihinden bu yana, en uygun fiyatlı alışverişi yapabilmeniz için sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. “Türkiye’nin ilk alışveriş rehberi” olmanın bilinci ile her zaman alışverişçinin yanında yer alırken, kullanıcılarımıza internet ve mağaza ortamındaki yüzlerce ürünün en ucuz fiyatını akakce.com üzerinden sunuyor; Akakçe Blog ile ise tüketicilere yönelik hem en faydalı hem de en keyifli içerikleri sizlerle paylaşıyoruz. Tabii, bu noktada mevcut ve potansiyel satıcılarımızı da unutmuyor, onlar için de Akakçe ve e-ticaret sektöründeki en son gelişmeleri sayfamıza taşıyoruz.

Teknolojiden dekorasyona, sağlıktan tatile, bebekle yaşamdan spora, hatta eğlenceye kadar birçok konuda sizlere rehberlik etmeyi amaçladığımız bu blog sayfamızda, hayatınızı kolaylaştıracak alışveriş ipuçlarıyla karşılaşabilir, kategorilerinde dikkat çeken modellerin karşılaştırmalarını bulabilir ve yeni çıkan ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akakçe Blog’da yer alan bu içerikleri üretirken, kendimizi, alışverişçilerimiz ile aynı tarafta konumlandırdığımızı ve sizin için en faydalı olacağını düşündüğümüz konulara öncelik verdiğimizi bilmenizi isteriz. Bu noktada, bizleri geliştirmek için yazılarımıza yorum yapabilir ya da blog@akakce.com adresine mail atarak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Akakçe Blog

Ne, nerede en ucuza Akakce.com'da

BİZİ TAKİP EDİN