Düzenli ve Toplu Sipariş ile Tasarruf Et!

Market alışverişi de e-ticarette büyüyen alanlardan. Örneğin bebeğiniz var ve bebek bezini bir e-ticaret sitesinden aldınız. İşte siz de ilk market alışverişini İnternetten gerçekleştirdiniz.

Alışverişçiler, market alışverişini neden İnternetten yapıyor sorusuna farklı cevaplar verebilir. Buradaki en önemli etken her zaman en ucuza alma isteği. Bunun dışında ulaşım ya da ürünleri taşıma problemleri gibi konulardan markete gitmemeyi de tercih edebilirler. Düzenli market alışverişlerimizi İnternete taşıyarak hem tasarruf yapabilir hem de zamandan kazanabiliriz.

Market alışverişlerindeki büyük kalemlerden olan deterjan çeşitleri, kağıt havlu, tuvalet kağıdı gibi temizlik ürünlerini düzenli sipariş ederek tasarruf etmeye hemen başlayabilirsiniz. Akakçe’de tüm piyasayı anlık olarak taradığımızdan her zaman en uygun fiyatı bulabilmektesiniz. Buradaki en uygun fiyat ile siparişlerinizi aylık, 3 aylık olarak düzenleyip yıl sonunda da dönüp baktığınızda tasarruf dolu bir yıl geçirdiğinizi göreceksiniz.

Zeytin yağı, ayçiçek yağı, çay, kahve, bakliyat, salça gibi aylık market alışverişlerinizdeki temel gıda ürünleri için aynı satıcıdan sepet oluşturarak alıp ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz. En ucuz fiyatlar ile ücretsiz kargolu bir alışveriş sonrasında paranızın bir kısmı cebinizde kalacaktır.

Ahmet Keleş

Akakçe İş Geliştirme Yöneticisi

1 Cevap

Cevap Yazın

Eposta adresinizi kimseyle paylaşmıyoruz.

Aşağıdaki HTML tag ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ne, nerede en ucuza Akakce.com'da

BİZİ TAKİP EDİN