Kahveniz Hazır

Türk kahvesi artık günlük hayatımızın bir parçası oldu… Eski usul cezvelerin yanı sıra elektrikli cezveler ve kahve makineleri de bugün hemen hemen her yerin vazgeçilmezi. Ev ya da iş yerinize uygun bir Türk kahvesi makinesi arıyorsanız, biz sizin için fiyat/performans anlamında en başarılı ürünleri seçtik.

kahvemakinesi-kirp
Kökenleri 16. yüzyıla dayanan Türk kahvesi, ülkemizde sadece bir kültür ya da gelenek değil; o, artık neredeyse her gün keyifle tüketilen sıcak içeceklerden biri. Temel olarak, ince öğütülmüş kahve ve su ile pişirilen Türk kahvesi, eski usul cezvelerin yanı sıra son yıllarda elektrikli cezve ve kahve makineleriyle de hazırlanabiliyor. Hem de çok daha pratik, lezzetli ve hızlı bir şekilde… Her bütçeye uygun alternatifler sunan kahve makinesi modelleri arasından seçiminizi yaparken bir cezveden kaç kişilik kahve çıktığına bakmayı unutmamalısınız.

Eviniz ya da ofisiniz için hesaplı bir Türk kahvesi makinesi arıyorsanız, tam olarak ihtiyacınızı belirledikten sonra etiket fiyatı uygun olan modellere yönelebilirsiniz. Ancak kararınızı yalnızca ürünün fiyatına göre verirseniz, kahve makinesi alışverişindeki önemli detaylardan birini atlamış olursunuz. Hangisini mi? Cihazın kahve yapma kapasitesini yani dolu bir cezve ile kaç kişilik kahve hazırlayabileceğinizi… Bu noktada, diğer alternatiflere göre biraz daha pahalı olsa da kahve yapma kapasitesi yüksek olan bir ürün tercih ederseniz, ailenize, komşularınıza ya da iş arkadaşlarınıza kahve hazırlamak hem sizin daha pratik olur hem de zamandan kazanırsınız. Türk kahvesi makinesi seçiminde, bu detayı es geçmemekte fayda var.

Gelin, şimdi de ev ya da iş yerinizde “iki dakikada” bir kahve yapıp gelmenize imkan tanıyan fiyat/performans ürünlerine bakalım.

Arçelik K 3300 Telve Türk Kahvesi Makinesi

k3300Siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleriyle piyasaya sunulan Arçelik K 3300 Telve Türk kahvesi makinesi, 670 W gücünde bir cihaz. Tek bir plastik cezve ile üç kişilik kahve yapma kapasitesine sahip olan bu üründe dahili su haznesi bulunmuyor. Arçelik K 3300 Telve Türk kahvesi makinesinin fiyatı ise 229 TL.

Beko BKK 2113 P Keyf Türk Kahvesi Makinesi

beko-bkk-2113-p-keyf-turk-kahve-makinasi-z
1200 W’lık gücü ile dikkat çeken Beko BKK 2113 P Keyf Türk kahvesi makinesinde, iki plastik cezve ile dört kişilik kahve yapma kapasitesi bulunuyor. Yalnızca gri renkte üretilen bu cihaz, seçtiğimiz diğer iki üründen farklı olarak dahili su haznesine sahip. Beko BKK 2113 P Keyf Türk kahvesi makinesi, en ucuz 378,63 TL’ye satılıyor.

Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi

kaaveKahverengi, mor, beyaz, kırmızı ve rose gibi renk seçenekleri bulunan Fakir Kaave Türk kahvesi makinesinin gücü 735W. Tek bir plastik cezve ile dört kişilik kahve yapma kapasitesine sahip olan bu üründe dahili su haznesi yer almıyor. Fakir Kaave Türk kahvesi makinesini 179.99 TL’ye satın almak mümkün.

Handan Çinke

Akakçe Kategori Sorumlusu

6 Cevap
  1. Merhaba,
   Bu yazıda seçtiğimiz kahve makineleri tarzında otomatik modellerde alüminyum ve plastik var fakat çelik üretimi yok maalesef. Çelik materyal kullanan bir ürün arıyorsanız, elektrikli cezve grubuna bakabilirsiniz.

   Arzun Ar3009 Cezveli:
   http://www.akakce.com/kahve-makinasi/en-ucuz-arzum-ar3009-cezveli-elektrikli-cezve-fiyati,5633678.html

   Tefal Coffee Expert:
   http://www.akakce.com/kahve-makinasi/en-ucuz-tefal-coffee-expert-elektrikli-cezve-fiyati,520995.html

   Eğer kahvenin plastik ya da alüminyumla temas etmesini istemiyorsanız,direkt fincan kullanımı mümkün olan Arzum Okka’yı ya da kapsüllü kahve makinesini de tercih edebilirsiniz.

   Arçelik K 3500 Selamlique Kapsüllü Türk Kahve Makinesi:
   http://www.akakce.com/kahve-makinasi/en-ucuz-arcelik-k-3500-selamlique-kapsullu-turk-fiyati,6239982.html

   Arzum Okka Türk Kahve Makinesi:
   http://www.akakce.com/kahve-makinasi/en-ucuz-arzum-okka-turk-fiyati,3783910.html

Cevap Yazın

Eposta adresinizi kimseyle paylaşmıyoruz.

Aşağıdaki HTML tag ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ne, nerede en ucuza Akakce.com'da

BİZİ TAKİP EDİN