Yeni Sezon Yeni Diziler

Sonbaharın gelmesiyle birlikte dizi sezonu da açıldı. Birbirinden iddialı yapımlar arasından hangisini izlemek istediğinize karar veremiyorsanız, sizin için seçtiğimiz bu üç yeni diziye göz atabilirsiniz.

Serin havaları, yağmurları ve sararmış yaprakları hayatımıza getiren sonbahar, dizi sezonunu da yeniden hareketlendirdi. Artık dizi izleme zamanı… Televizyonunuzun ya da bilgisayarınızın karşısına geçin, kanepenize yayılın ve sezonun en yeni dizilerini seyretmeye başlayın. Tercihiniz bu sezonun en çok konuşulacak yapımlarını izlemekten yana ise, aynı günde doğan birkaç kişinin karmaşık ve sürprizlerle dolu hayatını anlatan This is Us; Amerikan Başkanı ve hükümetine yapılan bir saldırı sonrasında tüm yetkililerin ölmesinin ardından yeni başkan olan bir kabine üyesinin yaşadıklarını konu alan Designated Survivor ve eğlence merkezinin Vahşi Batı bölümünde ziyaretçilerin robotların kontrolden çıkmasıyla başlayan bir olaylar silsilesini ekrana taşıyan Westworld’ü deneyebilirsiniz.

This is us  (Komedi, Drama – IMDB: 8.9/10)

Oyuncu kadrosunda Milo Ventimiglia, Mandy Moore ve Sterling K. Brown gibi önemli isimlerin yer aldığı dizide, aynı gün doğan ancak birbirlerinden haberleri olmayan kişilerin hikayesi anlatılıyor. Üçüz bebek bekleyen Rebecca ve Jack çifti ile hayatta hiçbir şeye bağlanmayacak kadar özgürlüğüne düşkün yakışıklı aktör Kevin’in yaşamını konu alan This is Us, karmaşık ve şaşırtıcı senaryosuyla sizleri bekliyor.

Washington Post, New York Times ve USA Today gibi büyük gazetelerde, hakkında olumlu değerlendirmeler yapılan dizinin türü ise, komedi ve drama.

Designated Survivor (Drama, Gerilim – IMDB: 8.3/10)

David Guggenheim’in yaratıcılığını ve Simon Kingberg gibi önemli isimlerin yapımcılığını üstlendiği Designated Survivor, ABD Başkanı ve hükümetine yapılan bir ağır bir saldırının ardından başkanlığı devralmak zorunda kalan görece önemsiz işlerden sorumlu kabine üyesi Tom Kirman’ın yaşadıklarını anlatıyor. Standart ve monoton bir hayat yaşarken bitmeyen komplo ve tehlikelerin ortasında kalan Kirman’ın hayatını ele alan dizinin başrolünde Emmy ve Altın Küre ödüllü Kiefer Sutherland bulunuyor. Designated Survivor’ın politik gerilim türünün önemli yapıtlarından olması bekleniyor.

Westworld (Bilimkurgu, Gerilim, Western – IMDB: 9.5/10)

Game of Thrones’un tahtına aday gösterilen Westworld, 1973 yılında aynı isimle vizyona giren bir filmin uyarlaması. Bilim kurgu, gerilim ve Western türünde olan dizi, Vahşi Batı konseptli bir eğlence parkında robotların kontrolden çıkmasının ardından yaşanan olayları anlatıyor. Memento ve Batman serisi ile kendini ispat etmiş Jonathan Nolan ile eşi Lisa Joy tarafından kaleme alınan ve sıra dışı hikayesiyle dikkat çekenWestworld dizisinin oyuncuları da bir hayli iddialı. Sir Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, James Marsden ve Ed Harris gibi ünlü isimler, dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Yeni sezonun birbirinden heyecanlı yapımlarını takip etmek için televizyon, ses ve görüntü sistemlerini almadan önce Akakçe’ye danışabilir, uygun fiyata kaliteli ürünler tercih ederek dakikalarca hatta saatlerce dizi izlemenin tadına varabilirsiniz.

Simgenur Güdeberk

Akakçe İçerik Uzmanı

İlk Cevap Yazan Siz Olun

Cevap Yazın

Eposta adresinizi kimseyle paylaşmıyoruz.

Aşağıdaki HTML tag ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ne, nerede en ucuza Akakce.com'da

BİZİ TAKİP EDİN