Modanın Gerisinde Kalmayın

Moda deyince güneş gözlüğünden bahsetmemek olmaz. Farklı renk ve tasarımlardaki yüzlerce modelin arasından tarzınızı tamamlayan güneş gözlüğünü Akakçe’den seçebilirsiniz.

gozluk

Akakçe’de en çok ilgi gören güneş gözlüklerine baktığımızda, Unisex modellerin öne çıktığını görüyoruz. 

Bu kategoride Ray-Ban markasının tartışmasız hakimiyeti dikkat çekiyor. Akakçe’de en popüler güneş gözlükleri arasında en ucuzu 259 TL olan Ray-Ban Aviator RB3025, Akakçe’de alışverişçiler tarafından en çok tercih edilen ürün oluyor. Onu, 228 TL’ye alınabilen Ray-Ban Justin RB4165 ve 342 TL’ye bulunabilen Ray-Ban Round Metal RB3447 takip ediyor.

Akakçe istatistiklerine göre Ray-Ban markası, güneş gözlüğü pazarının yüzde 49.99’unu elinde bulunduruyor. Onun ardından Mustang, yüzde 5.51 ile ikinci; Lacoste, yüzde 4.62 ile üçüncü sırada geliyor. Pazar payı yüzde 4.15 olan Osse piyasada bir sonraki hakim marka olurken, onu yüzde 3.17 ile Aston Martin izliyor.

Aradığınız şıklıkta bir güneş gözlüğü almadan önce Akakçe’ye danışabilir, sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Simgenur Güdeberk

Akakçe İçerik Uzmanı

İlk Cevap Yazan Siz Olun

Cevap Yazın

Eposta adresinizi kimseyle paylaşmıyoruz.

Aşağıdaki HTML tag ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ne, nerede en ucuza Akakce.com'da

BİZİ TAKİP EDİN