E-ticarette Sürekli Eğitim

E-ticaretin yurt çapında bilinirliğini artırmak ve sektörel buluşmalar organize etmek amacıyla kurulan EticaretSEM, bir dizi eğitim ve konferans planladı. Akakçe olarak biz de 16 ilde gerçekleşecek konferans ve İstanbul’da gerçekleşecek bu eğitimlerin sponsorları ve katılımcıları arasındayız.

Peki bu konferans ve eğitimlerde biz neler yapıyoruz?

Biz de e-ticarette rekabeti ve hızla gelişen mobil dünyayı Akakçe gözüyle anlatıyor, bir çok veri ve deneyim paylaşıyoruz. Bununla beraber Akakçe hakkında da bilgi verip, aklınızdaki soruları cevaplıyoruz. Şu ana kadar katılımcıların büyük ilgisi bizim de heyecanımızı körüklüyor ve beraber çok keyifli saatler geçiriyoruz.

fullsizerender
E-ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı

2014 yılının sonlarına doğru başlayan konferans ve eğitimlerin bir kısmı yoğun katılımla tamamlandı. Siz de http://www.eticaretsem.com adresinden konferans verilecek şehirleri takip edebilir, İstanbul’da yapılacak olan E-ticaret ve Dijital Pazarlama eğitimlerine kayıt yaptırabilirsiniz.

 

E-ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi
E-ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim

 

Ahmet Keleş

Akakçe İş Geliştirme Yöneticisi

İlk Cevap Yazan Siz Olun

Cevap Yazın

Eposta adresinizi kimseyle paylaşmıyoruz.

Aşağıdaki HTML tag ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ne, nerede en ucuza Akakce.com'da

BİZİ TAKİP EDİN