Bilgi Paylaştıkça Güzel

Milyonlarca alışverişçi akakce.com’da ürün arıyor, fiyat karşılaştırıyor. Bunların yanında alışverişçilerin merak ettiği, ihtiyaç duyduğu bazı bilgiler var.

Kim bu satıcı?
akakce.com’da alışverişçilerin tecrübelerini paylaştığı bir forum alanımız var. Alışverişçilerimiz bu alandan İnternet Mağazaları hakkında bilgi alıyor ve akıllarındaki İnternet Mağazaları güvenli mi, siparişleri nasıl ulaştırıyor sorularına cevap arıyorlar.

Birçok satıcımız internet üzerinden satış yapmakla birlikte, geleneksel ticaretten gelmekte. Yıllarca birçok markanın yetkili satış bayiliğini yapmış olabiliyorlar. 3 kuşaktır beyaz eşyacı olan, işi sadece fotoğraf makinesi satmak olan satıcılarımız var. Aslında siz yıllardır ticaret yapan, markalar ile işbirliği içinde olan gerçek satıcılarsınız ve bu eşsiz bilgileri alışverişçilere aktarmamız gerekiyor. Sonuçta bilgi paylaştıkça güzel.

Alışverişçilere kendinizi daha iyi anlatabilmeniz için akakce.com Forum sayfalarında yeni bir düzenlemeye gittik. Artık bu alanda kendinizi alışverişçiye anlatıp, yetki belgelerinizi, dükkanınızın-deponuzun fotoğraflarını gösterebileceksiniz. Böylelikle alışverişçi ile dükkanınıza geldiğinde sağladığınız yüz yüze ilişkiyi, yani güveni sağlayabileceksiniz.

fotog

Aşağıdaki fotoğraf bana olduğu gibi alışverişçilere de “burada ürün var” hissini uyandırıyor. Biz gerçek bir satıcıyız, ürünlerimiz mağazamızda/depomuzda diyebiliyorsunuz.

fotog2

Şu andan itibaren isteyen tüm satıcılarımız ile bu konuda çalışmaya hazırız. Akakçe Destek ekibimizle temasa geçip, bu sayfanızda nasıl daha fazla gerçek satıcı bilgisini gösterebilirim konusunda destek alabilirsiniz.

Ahmet Keleş

Akakçe İş Geliştirme Yöneticisi

İlk Cevap Yazan Siz Olun

Cevap Yazın

Eposta adresinizi kimseyle paylaşmıyoruz.

Aşağıdaki HTML tag ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ne, nerede en ucuza Akakce.com'da

BİZİ TAKİP EDİN